wtorek, 25 czerwca 2013

Zawody piłkarskie w Żukowie

22 czerwca o godz. 10.00 na boisku w Żukowie odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci „Łętowskie Wianki”. Udział wzięły trzy drużyny z Wrześnicy, Łętowa i Gwiazdowa. Wszyscy zawodnicy grali fair play, dzięki czemu sędzia używał gwizdka tylko w kilku przypadkach. W związku z małą liczbą przybyłych drużyn została utworzona jedna grupa i w meczach „każdy z każdym” wyłoniono zwycięzcę turnieju. Puchar za pierwsze miejsce oraz złote medale otrzymała drużyna z Gwiazdowa, II miejsce oraz srebrne medale wygrali piłkarze z Łętowa natomiast III miejsce i brązowe medale wywalczył zespół z Wrześnicy.
Turniej, choć krótki okazał się być dobrą okazją do wymiany poglądów sportowych przez trenerów oraz do wspólnej debaty na temat organizacji większej liczby imprez tego typu.

Źródło: Internet